2017 Tesettür Triko Tunik Modelleri

2017 yılında da tesettür triko tunikler  tesettürlü hanımların vazgeçilmezleri arasında olacağa benziyor. Rahat kombinlenebilir olması, salaş ve rahat durması, kullanımının çok rahat olması onu vazgeçilmez yapan sebeplerden sadece bazıları. 

Bu sene de fitilli modeller revaşta. En fazla satın alınan siyah renk triko tunikler bu seneyi mor renge kaptırabilir. Şu an mor renge yoğun bir talep var. Ama yıl sonuna gelindiğinde yine siyah renk bayrağı göğüsleyecektir diye tahmin ediyoruz :)

Bu sayfada, sadece tuniklere değil, triko hırkalara da ulaşabilirsiniz. 

Uzun Triko Tunik Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Aslında herhangi bir ürün alırken dikkat etmeniz gereken önemli 3 şey var. 1.si ve bizce en önemlisi o ürünün içinize sinmesi. İçinize sinen bir kıyafeti hiç çıkarmak istemezsiniz. Ama içinize sinmediyse giymek istemezsiniz. 2.si ürünün kumaşı. Kaliteyi tasarımla beraber kumaş belirler. Bir ürün hoşunuza gittiyse tasarımı sizin için iyidir, kumaşı da iyi ise geriye 3. sebep kalıyor. O da fiyatı. Biz tesettüralemi olarak piyasadaki en güzel ürünleri sizler için seçip bunları da kumaşına göre en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz. İlk iki seçenek sizin için tamamsa zaten fiyat olarak piyasanın en iyi fiyatını veren sitedesiniz.

Uzun Triko Elbise 

Tesettür triko elbiseler de bu sene çok moda. En çok sevilen modeli satıyoruz. Pileli olması çok rahat olmasına vesile olmakta :)  Arzu ederseniz buradan ulaşabilirsiniz.  

Keyifli Alışverişler...

 

1 2 >